тривожні розлади вправи - Форум
Суббота, 10.12.2016, 03:05Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Сайт » Организация » тривожні розлади вправи (паніка мрія атака вкладка театр барабан)
тривожні розлади вправи
KarenBomДата: Воскресенье, 05.10.2014, 17:07 | Сообщение # 1
Абитуриент
Статус: Offline
What's happenin'? Я Карен , 26 років smile У мене виникли тривогу нападу... Я відкрив новий інформаційний портал про симптоми і викликає занепокоєння , безсоння і депресії Ось деякі з моїх думок - Шкірні висипання . Шкіра є чутливим органом , який спирається на ефективну кровотоку і мастила. Під час тривоги , як приплив крові до шкіри зменшується , це може стати сухою , свербіж і біль. Деякі люди також вважають , що вони розвиваються акне або шкіри плями . Це сі цілком нормально під час високої тривожності . У людей , у яких був " серцевий напад " , наявність високої тривожності збільшує ризик повторного інфаркту , ішемії , аритмії і навіть смерті. Тривожні розлади зустрічаються існувати при значно вищих ставок в людей з дотриманням наступних умов: Астма ; гіпертонія ; артрит ; Захворювання серця ; Хронічні головні болі ; Повернутися і біль в шиї. Панічний розлад . Панічний розлад характеризується повторюваними панічних атак , в яких людина відчуває крайню фізичну тривогу , яка може тривати кілька хвилин. Симптоми панічної атаки можуть включати утруднене дихання , пітливість і відчуття дезорієнтації . Багато разів , люди не розуміють , що вони напад паніки , і буде відображатися в офісі мислення лікаря вони дуже погано. Панічний розлад зазвичай розвивається в пізньому підлітковому або ранньому дорослому віці , але не всім , хто відчуває напади паніки буде розвиватися панічного розладу . Багато людей мають тільки одну атаку і ніколи не мати іншого . Когнітивні поведінкові методи . Я вже не кажу про когнітивних сесій поведінкової терапії , хоча я дуже рекомендую його , якщо ви можете отримати його. Існують методи ТОС , що ви можете займатися вдома , коли вам потрібно , і вони можуть бути дуже ефективними (В моєму випадку настільки ефективним , що я позбувся свого здоров'я тривоги повністю). Перше , що ви повинні зрозуміти , що емоції , як хвилі . Вони приходять і йдуть, але вони не можуть отримати довгостроковий контроль над вами . Кожна емоція у вас є, навіть жахливо, і паралізує страх смерті - тільки тимчасове. Це те , що ви забули , коли ви відчуваєте напад паніки . Люди часто чинять опір або спростувати діагноз панічної атаки . Деякі люди чіпляються за свої фізичні симптоми , переконані , що вони вказують на проблеми з серцем або щось подібне . Їм важко повірити , що це насправді нервова система , що викликає симптоми. Вони можуть відчувати, що є клеймо діагностики панічних атак , як там часто є психічним захворюванням - що це якось принизливо або має на увазі боягузтво , моральний провал , або слабкість характеру . Вони бояться , що я говорив їм , що це все в своєму розумі . Крім того , ви повинні знати , як зупинити напади тривоги , бо про важливість не даючи умова гірше. Коли ви страждаєте послідовні атаки , ви помітите , що ваша загальна радість життя , а також якість вашого дня утруднено. Ви не будете відчувати себе невимушено , що є соціальних ситуацій , і це в кінцевому підсумку призводить до більш соціальних проблем , таких як зняття і фобій . Навчання, як розслабитися , як і дихання , відмова від куріння і знаючи методи релаксації є важливими кроки , щоб взяти вас там . Будь ласка , прокоментуйте мою тему !

Форум » Сайт » Организация » тривожні розлади вправи (паніка мрія атака вкладка театр барабан)
Страница 1 из 11
Поиск:

Яндекс.Метрика